Zwątpiliście w nas? My w siebie też. Okazało się jednak, że tak prozaiczna czynność jak aktualizacja wersji Skype’a może bardzo wiele zmienić i w końcu nas słychać! Jakość powinna była pójść znacznie w górę, chociaż są jeszcze miejsca niedoskonałe – będziemy nad nimi pracować.
A co w środku? Przede wszystkim dwa gorące tematy ostatnich miesięcy – premiera 3DS oraz nowego czasopisma o grach – Playboxa. A poza tym gry.
Emiel sprawdził dla Was Crysisa 2 i Shift 2. Wspólnie pojechaliśmy też do Techlandu, aby obejrzeć ostatnią wersję Call of Juarez. Rysław z kolei wymęczył dodatek do Dead Space 2. Szkoda, że nie było więcej czasu. Ale spokojnie – nad techniką choć trochę zapanowaliśmy, to i częstotliwość wzrośnie. Trzymajcie kciuki.
Podcast jest do pobrania
Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.
.
Wersja na iTunes – tutaj.
PS Postaram się wkrótce przenieść archiwalne podcasty na nowy serwer.
Chcesz skomentować? Zaloguj się lub zarejestruj.
Znamy cały soundtrack z nowego Tony’ego Hawka – przesłuchaj go tutaj! [są powroty!]
Miliony kupiły Diablo III [najszybciej sprzedająca się gra na PC w historii]
Tania gra: PS3 [#19] [inFamous]
Tania gra: PS3 [#19] [inFamous]
Różne śmiesznostki znalezione w necie :)
Różne śmiesznostki znalezione w necie :)
KOMENTARZE (15)
dołączam się do hymnów pochwalnych, ratujecie dzień w pracy:)
Dobry podcast :)
kilka razy parsknalem glosnym, zdrowym smiechem.
czesc o 3DSie mistrzowska
czyli z krzyzakiem w 3DSie jest dokladnie tak, jak sie obawialem
no i nie macie najlepszej IMO gry na ten sprzet, czyli Ridge Racera 3D. dla mnie to jedyny Must-Have na ta kieszonsolke na chwile obecna.
no i mowilem Ci tapczan, ze jednak baniak troche wariuje po dluzszej grze.
znaczy sie - czekam, az wyjdzie 3DS Lite i kupuje z RR3D, ktory powinien wtedy kosztowac max 10 Euro ;)
A na iTunes nadal nie ma :(
dobry odcinek
Szefostwo Apple chyba wciąż zastanawia się czy na pewno upublicznić te nagrania. No nic, trzeba czekać. Nie będę przecież ściągać sobie ręcznie mp3 i wrzucać jej ręcznie na iPhona skoro mam przewspaniałe iTunesy :D
Przyjrzymy się sprawie z itunes, choć to powinna być kwestia czasu (zmiana plików po przeniesieniu na nowy serwer).
świetny odcinek, nie raz się uśmiałem pieniężnie :D
iTunes powinien już zacząć Wam wrzucać 27 Dogrywkę bezproblemowo, jakby się ociągał to wymuście na nim odświeżenie podcastu kilka razy.
a mi z kolei link do podcastu nie działa. Podaje że 'could not retrive' :(
Słuchałem Was pierwszy raz - do polskich growych podcastów podchodzę jak tap-chan do polskich magazynów :-)
Naprawdę fajnie Wam to wyszło. Przywitanie ciutkę sztywne, ale potem już byliście całkiem swobodni. Dyskusja na poziomie, z rzeczowymi argumentami. Słuchałem głównie dla informacji o 3DSie i dostałem to, czego szukałem. Szacun dla (chyba?) Rysława za wspomnienie o UFO (yeah!) i Laser Squad (Hell, yeah!!). Dwie gry z mojego 'Top10 Ever'.
Miałem wyłączyć po cześci 3DSowej, ale z przyjemnością przesłuchałem też o PlayBoxie. Z prasy 'branżowej' nie czytam nic - i wygląda na to, że tak pozostanie.
Dwie drobne uwagi: po pierwsze, moglibyście zrobić trochę montażu. Wyciąć te fragmenty, gdzie Emielowi Skype przerywał. Chyba że taki był Wasz zamysł - żeby był spontan i wiarygodność. Ja wolę, kiedy przy podcastach nagrywanych przez Skype czuje się, jakby dyskutanci byli w jednym pokoju - montażem można by to osiągnąć.
Uwaga druga - ZA DŁUGO. Wolałbym, żebyście rozbili na dwa godzinne epizody. Dwa podcasty, których słucham - Radiolab i Dice Tower - nie przekraczają progu godziny. Zwłaszcza Radiolab ma ciekawe podejście - są godzinne odcinki, a w międzyczasie wypuszczają kilkunastominutowe "shorts". Z czysto praktycznego punktu widzenia - ludzie słuchają Was na rozmaitych urządzeniach. MP3 playery, telefony, odtwarzacze samochodowe - nie każde urządzenie wznowi odtwarzanie od tego miejsca, gdzie się skończyło.
No ale (żeby skończyć pozytywem) - podobało mi się na tyle, że zarejestrowałem się na Niezgranych i poświęciłem czas na klepanie tego komentarza.
Ja już tradycyjnie przysnąłem (pod koniec połowy? chyba Crisis mnie wymęczył), ale do momentu, w którym jeszcze wiedziałem czego słucham - bomba! Faktycznie bardzo fajnie wyszło z tym 3ds'em, tego było mi trzeba. Shifta już chyba nie pamiętam, więc z ciekawością dokończę. Od strony technicznej słychać poprawę, ale w sumie... dobra, nieważne ;) Ważne, żebyście poniżej tego poziomu już nigdy nie zeszli. Okaryna!
Nie no, zeby byla rownowaga to ja napisze, ze za krotko. Nie dosc, ze raz na 1,5 miesiaca jest odcinek to jeszcze mialby byc krocej? Bez przesady
Prawie przegapiłem ten odcinek. Szczerze mówiąc już straciłem nadzieję, że podcast jeszcze usłyszę, a tu miła niespodzianka :) Przesłuchałem na razie 3DSa i playboxa - o 3DSsie bardzo dla mnie cenne informacje. Pobawiłem się DSem i trochę się napaliłem na 3DSa, ale widzę, że albo kupię DSa albo w ogóle jeszcze się wstrzymam.