Konferencja MSu wywarła na nas ogromne wrażenie. Przynajmniej od dwóch lat, od pamiętnej konferencji Nintendo z Shaunem Whitem i Cammie Dunaway czegoś takiego nie widzieliśmy. Wprawieni w doskonały nastrój wieloma ciekawymi zapowiedziami na szybko z Emielem postanowiliśmy nagrać nasze wrażenia.
Dajcie znać co wy sądzicie.
Podcast jest do pobrania
Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.
.
Wersja na iTunes – tutaj.
Chcesz skomentować? Zaloguj się lub zarejestruj.
Tania gra: PS3 [#19] [inFamous]
Tania gra: PS3 [#19] [inFamous]
Koniec świata przeżyli w podziemiach [Metro: Last Light]
CD Projekt RED chcą nam obwieścić coś dużego [nowości]
Capcom planuje więcej gier i częstsze sequele. Chce być na szczycie
Różne śmiesznostki znalezione w necie :)
Różne śmiesznostki znalezione w necie :)
KOMENTARZE (9)
eee my byliśmy pierwsi hehehe :D http://www.konsolowiec.pl/
Super, podcast na czas tak samo jak w zeszłym roku :)
Tapchan, gratuluję własnego kącika w NEO. Way to go
Z treścią się nie do końca zgadzam, ale jakość dźwięku... w porównaniu z kilkoma poprzednimi podcastami, jest nieziemska! Mam tylko nadzieję, że nie jest to spowodowane brakiem Rysława. ;)
Rysława nie ma, bo robi karierę na rosyjskim rynku pop-muzycznym:
http://www.youtube.com/watch?v=Njywne4GbPU
:)
Nie ogladalem, ale jesli bylo chociaz w polowie tak tragicznie, jak opowiadaliscie, to... brak slow.
Niepokoi tylko fakt, ze te wszystkie 'kinectowki' generuja pewnie spora kase. Wiec po co sie wysilac i robic GRY.
Widać dokąd, zdaniem MS, zmierza gaming.
Bakero krzyczy "Go Rooney"? :->
I druga sprawa. Słowo "logo" się nie odmienia. Nie ma więc słowa "logiem" - a przynajmniej nie oznacza ono znaku graficznego :-)
Dobry odcinek, szczerze powiedzieliście co myślicie o popierdółkach pontonowych i to i się podoba. Jakość zauważalnie lepsza w porównaniu do #28.