Newsy

8bitspell Udawajcie zaskoczonych: gry od R* będą tłumaczone na język polski

Jeżeli jakimś cudem ogłoszenie o poszukiwaniu testera polskich lokalizacji gier na stronie Rockstar Games nie było dla kogoś oczywistą zapowiedzią ich produkcji w naszym rodzimym języku, to mam przyjemność ogłosić dzisiaj coś ekstra.

Na oficjalnej stronie R* pojawił się wpis będący oficjalnym potwierdzeniem tego, że przyszłe gry spod ich rąk będą wydawane po polsku. Zaoszczędzi to nieco czasu fanom, którzy poświęcali swój wolny czas na opracowanie polskiego tłumaczenia ich świetnych produkcji, a dzięki oficjalnej dystrybucji w naszym języku i konsolowcy będą się mogli cieszyć m.in. GTA po polsku!

Rockstar Lincoln to nasze Brytyjskie studio zajmujące się kontrolą jakości i lokalizacji, w którym wszystkie prace mają być zapewnieniem integralności tytułów Rockstar ze szczególnym uwzględnieniem głównych Europejskich języków: angielskiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego, ale także innych języków tj. japoński, polski czy rosyjski.

To kolejny krok do przodu jeżeli chodzi rozwój naszego niewielkiego rynku — nic tylko się cieszyć!

[źródło]

Chcesz skomentować? lub zarejestruj.

KOMENTARZE (0)




Powrót do góry