Newsy

Cascad Soul Calibur V i DLC [Będzie tanio] + Nowy Trailer + Powrót Kilika!


Znamy już plany Namco Bandai odnośnie DLC do Soul Calibur V i możemy spać bez obaw – będą to czysto opcjonalne, tanie dodatki dla prawdziwych miłośników gry. Żadnych wyciętych kampanii, zakończeń, postaci – Tak jak to powinno być. Poza tym pojawił się trailer pokazujący całkiem szalone możliwości Algola i kunszt Edge Mastera zobaczyć w nim możemy postać… Katsuhiro Harady czyli osoby stojącej za Tekkenem. Dorzućmy do tego powrót Kilika!



Najpierw o DLC:


Pierwsza paczka wyląduje na serwerach podczas Europejskiego launchu gry, zawierać będzie dziewięć egzotycznych przedmiotów potrzebnych do customizacji postaci, takich jak różne rodzaje bikini, skrzydełka, farby do malowania twarzy i piosenki pochodzące z soundtracków Soul Blade i Soul Calibur.


Druga paczka pojawi się 14stego lutego, znajdziemy w niej napierśnik, kimono i twarze zwierząt oraz muzykę z Soul Calibur II i III.


Ostatnie DLC dostaniemy 28stego lutego, znajdziemy w nim maskę, farby do malowania twarzy, kamuflaż i czaszkę. Dodatkowo pojawi się muzyka z Soul Calibur IV i Broken Destiny (Część z PSP).


Wszystkie te cudowności będzie można nabyć za dwa Euro/160 MSP (Lub osobno muzykę za 0.99 EUR/80 MSP). Zatem będzie tanio i całkowicie opcjonalnie.


Teraz trailer na którym zobaczymy m.in. Soul of Jin czyli postać walczącą style Devil Jina z Tekkena, nawiązującą do twórcy serii, pana Harady:



Na zakończenie dwie nowe postaci! Kilik i Elysium:



Takie niespodzianki lubię… Niestety wiele wskazuje, że nie będą to wojownicy posiadający własne, pełnoprawne style walki, tylko raczej kopiujący innych walczących, odróżniając się tylko wyglądem.


Nie ważne – KILIK wrócił!


[źródło][źródło2]

Chcesz skomentować? lub zarejestruj.

KOMENTARZE (3)

  • Sora Styczeń 27, 2012 o 17:02

    Razem z edgemasterem to już 3 postacie bez własnego zestawu ciosów. Oby przynajmniej parę zagrań było oryginalnych. Kilik bez sensu, nie dość że jego następca wygląda o wiele ciekawiej, to jeszcze robią z niego skórkę dla innych zawodników. Co do dlc i tak nie uwierzę w brak dodatkowych postaci. Choćby dlatego że gracze chcą powrotu Talim.

  • marvelous Styczeń 27, 2012 o 17:35

    Będzie recka? Sam nie wiem, czy kupować, jakoś nie ciągnie mnie do bijatyk 3D.

  • Cascad Styczeń 27, 2012 o 21:04

    prawdopodobnie będzie.




Powrót do góry