czwartek, Sierpień 16, 2018

Laptopy poleasingowe – komu najlepiej posłużą?

0
Laptopy poleasingowe – komu najlepiej posłużą?

Laptop dla wielu osób jest narzędziem, bez którego nie wyobrażają oni sobie pracy. Jednak nie zawsze stać nas na sprzęt z najwyższej półki. Co wtedy robić? Gdzie szukać pomocy? Odpowiedzią są laptopy poleasingowe.

Bez laptopa, jak bez ręki

Dziś elektronika jest nieodłączną częścią naszego życia. Praktycznie każdy nowy samochód ma komputer pokładowy, automatyczną klimatyzację, w szkołach nie korzysta się ze starych tablic „na kredę”, tylko używa nowoczesnych tablic interaktywnych. Studenci zaś nie zapisują notatek w opasłych wolumenach i przerzucili się na laptopy. Postęp oznacza wygodę, więc robimy wszystko, by ułatwić sobie życie. Laptopy, komputery, smartfony sprawiają, że jest nam łatwiej. Łatwiej zadzwonić do kogoś z telefonu niż z budki telefonicznej. Łatwiej napisać pracę magisterką na komputerze niż ręcznie lub na maszynie do pisania. Można by długo wymieniać zalety technologii, laptopów i ogólnie sprzętu elektronicznego. Jednak zamiast tego skupmy się na laptopach poleasingowych i sprawdźmy, czym one są i kto powinien poważnie zastanowić się nad ich kupnem.

Czym są laptopy poleasingowe?

Z pewnością nie raz słyszałeś pojęcie „wziąć w leasing”. Najczęściej firmy biorą w leasing auta dla swoich pracowników, ponieważ to im się opłaca. Pojęcie „leasing” oznacza „przekazanie drugiej stronie umowy prawa do korzystania z określonej rzeczy na pewien uzgodniony w umowie leasingu okres, w zamian za ustalone ratalne opłaty”. Laptopy poleasingowe działają na tej samej zasadzie. Korporacja lub firma kupuje w ten sposób laptopy i po kilku latach je sprzedaje. Zazwyczaj kupują je firmy, które trudnią się handlem takim sprzętem i ponownie wypuszczają je do obiegu. Warto w tym miejscu wyraźnie rozgraniczyć pojęcie „laptop używany” i „laptop poleasingowy”. Ten pierwszy jest najczęściej skupowany od użytkownika indywidualnego i jest to sprzęt ogólnie dostępny na rynku. Z kolei laptopy poleasingowe to wersja premium, którą ciężko jest kupić przeciętnemu Kowalskiemu. Głównie z powodu ceny. Nowy laptop biznesowy potrafi kosztować nawet 5 czy 6 tysięcy złotych. Ten sam sprzęt, 2-3 lata później, sprzedawany jako laptop poleasingowy, kosztuje nawet mniej niż połowa pierwotnej ceny.

Dla kogo?

Koszt kupna takiego sprzętu sprawia, że jest on dostępny dla niemal każdego. Skoro wiesz już, czym są laptopy poleasingowe sprawdź, kto w szczególności powinien zwrócić na nie uwagę. Przede wszystkim każdy, kto potrzebuje sprawdzonego sprzętu do pracy i nie zależy mu na tym, by był on fabrycznie nowy. Kupując laptopa poleasingowego mamy bardzo wydajny komputer, za który nie płacimy zbyt wiele. Możemy kupić przyzwoitego laptopa za około 1000 złotych, gdzie w sklepie jest to niemal niemożliwe. Będzie to również dobry prezent dla naszego dziecka. Jeżeli boimy się, że może ono uszkodzić nowy, drogi sprzęt, lepiej zainwestować w laptopa o podobnych parametrach, ale zdecydowanie tańszego. Laptop poleasingowy przyda się również wszystkim, którzy dużo z nim podróżują. W drodze czekają nas różne przygody, więc z powodów, jak powyższe, polecamy laptopy poleasingowe.

Najlepsza pomoc drogowa dla wszystkich

0
Najlepsza pomoc drogowa dla wszystkich

Nikogo nie dziwi dzisiaj bardzo duża popularność pojazdów mechanicznych. Wielu ludziom zależy na zwiększeniu swojej niezależności oraz na zapewnieniu sobie możliwości transportu na różnych trasach w krótkim czasie. Oczywiście samochody są tylko maszynami, które mogą ulec awarii, wypadkowi lub też uszkodzeniu na inne sposoby. W związku z powyższym zauważalny jest również popyt na usługi z zakresu pomocy drogowej.

Praktycznie każdej osobie, która korzysta z fachowych usług z zakresu pomocy drogowej zależy na tym, aby fachowcy zajmujący się taką pomocą bardzo szybko zareagowali na zgłoszenie i dojechali na miejsce zdarzenia w krótkim czasie. Błędem kierowców jest poszukiwanie pomocy drogowej dopiero w momencie pojawienia się awarii, stłuczki lub innego zdarzenia na drodze. Warto odpowiednio wcześniej przygotować się do wyjazdu i poszukać firm zapewniających pomoc drogową.

Wybór profesjonalnej pomocy drogowej – co jest istotne?

Przed udaniem się na wyjazd, dobrym pomysłem jest zapoznanie się z rynkiem obejmującym usługi związane z pomocą drogową. Dobrym pomysłem jest znalezienie najlepszych lokalnych firm posiadających swoje siedziby w pobliżu zaufanych warsztatów klienta. Warto też zwrócić uwagę na firmy zapewniające pomoc drogową i prowadzące własne warsztaty specjalizujące się w mechanice samochodowej. Powierzenie wszystkich zadań jednej firmie może wiązać się ze sporą oszczędnością czasu i pieniędzy. Osoby pokonujące dalsze dystanse powinny poszukać usługodawców działających na różnych odcinkach. Dzięki temu w dowolnym miejscu na trasie dostępna będzie pobliska firma, która dojedzie bardzo szybko na miejsce zdarzenia.

Samo wyszukiwanie najlepszych firm w różnych miejscach wcale nie musi być zadaniem uciążliwym i długotrwałym. Procedurę taką można bowiem znacznie usprawnić dzięki korzystaniu z serwisu internetowego pomocdrogowa.info. Na stronie tej znajduje się obszerna baza danych firm specjalizujących się w pomocy drogowej. Dzięki temu serwisowi znalezienie okolicznych pomocy drogowych jest szybkie łatwe i przyjemne. Strona jest przydatna dla każdego użytkownika, ponieważ jej baza danych obejmuje firmy z całej Polski i jest na bieżąco aktualizowana.

Szeroki wachlarz usług oraz atrakcyjne ceny

Wybór pobliskich firm jest również istotny ze względu na cenę usług. Stawka jest bowiem uzależniona od liczby kilometrów, jakie musi pokonać laweta oraz od innych czynników, takich jak naprawy w terenie czy też holowanie (cięższy pojazd na dalekiej trasie będzie się wiązał z wyższymi cenami usług).

Dobrze jeśli pomoc drogowa dysponuje wieloma lawetami będącymi w stanie transportować pojazdy o różnym tonażu. Dzięki temu wiadomo, że każdy klient może liczyć na szybką i profesjonalną obsługę. Warto też zwrócić uwagę na szeroki wachlarz oferowanych usług. Holowanie jest bardzo ważne, ale najlepsi specjaliści oferują również naprawę ogumienia, dowóz paliwa, naprawy i awaryjne uruchamianie pojazdów w terenie, pomoc w otwarciu auta z zatrzaśniętymi kluczykami, naprawa zamków, usuwanie ułamanych kluczyków z zamka, itp. Generalnie najlepsi fachowcy posiadają w swoich ofertach wiele form pomocy w nagłych sytuacjach na drogach.

auto laweta w Krakowie

Nowe technologie – które z nich są szczególnie przydatne?

0

Zarówno w kraju, jak i za granicą, widzimy coraz intensywniejszy rozrost nowych technologii. Za pomocą takich portali jak Android (https://android.com.pl) jesteśmy informowani o tym, co dzieje się w nowoczesnym świecie. Informacji jednak jest całe mnóstwo, dlatego łatwo się w tym zagubić. Także nie wszystko, co do nas dociera, jest tak naprawdę warte naszej uwagi. Jak ocenić, co może być nam przydatne, a co jest tylko zbędnym zapychaczem czasu? Oto kilka tematów, w których obeznanie może skutecznie ułatwić nam życie

Producenci telewizorów LCD

0

Wiadomą sprawą jest to, że telewizory LCD mają współcześnie wielu zwolenników, co nie podlega żadnej większej dyskusji. Oczywiście istnieje także wielu producentów takich telewizorów, więc od nas samych zależy konkretnie to na jakich producentów się w danym momencie zdecydujemy. Bardzo dużym uznaniem cieszy się przede wszystkim producent LG, który produkuje naprawdę wysokiej jakości telewizory LCD, o czym na własnej skórze może się przekonać praktycznie każdy z nas.

Takie telewizory są bardzo łatwo dostępne do zakupu, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany tą opcją, to może się na nią zdecydować kiedy tylko będzie chciał. Oprócz tego producenta ważną rolę na rynku odgrywa również Phillips, który produkuje telewizory bez wad, dlatego też są one tak bardzo doceniane. Specjaliści tej firmy mają należyte doświadczenie do tej pracy i właśnie dlatego wszystko im wychodzi. Pewne jest to, że pracują tam sami fachowcy, także bez większych obaw możemy zdecydować się na zakup tego właśnie telewizora, czego nie powinniśmy w żadnym wypadku żałować. Śmiało można rzec, że to nie wszyscy producenci tego typu telewizorów, jest ich dużo więcej, można tutaj także wyróżnić Sony, który ma coraz większą grupę zwolenników, ale nie powinniśmy się wcale temu dziwić. Dzięki takiej firmie telewizory służą ludziom w stu procentach idealnie, mają bogate funkcje, a także sporo zalet, a o to w tym wszystkim chodzi zdecydowanie najbardziej. Warto wspomnieć także o Samsungu, który produkuje bardzo dobre telewizory LCD, które znajdują swoje zastosowanie w wielu domach na terenie naszego kraju, więc widać wyraźnie, że ludzie są zadowoleni z usług takich telewizorów, dlatego tak chętnie je zakupują.

Jeżeli interesuje nas Panasonic, czy też Toshiba lub Sharp, to także będzie to bardzo dobry wybór, bo ci producenci są bardzo znani w Polsce, także ich telewizory nadają się do zakupu, o czym przekonała się naprawdę szeroka grupa społeczeństwa. Widać wyraźnie, że takich producentów jest sporo, więc musimy wybrać najlepszego z nich.

Jeśli szukasz porad dotyczących telewizorów odwiedź portal technologie.info.pl

Microsoft Dynamics NAV – system informatyczny o dużej funkcjonalności

0

Niemal każda firma do sprawnego działania potrzebuje rozwiązań z zakresu informatyki. Dziś niewiele jest takich dziedzin, w których firma mogłaby działać bez korzystania z komputerów i oprogramowania. Nawet jeśli jest to możliwe, to może to wpłynąć negatywnie na kondycję firmy, a w rezultacie przyczynić się do upadku przedsiębiorstwa. Z drugiej strony, umiejętne korzystanie z rozwiązań informatycznych to wiele korzyści.

„Beowulf” – o przekładzie i interpretacji poematu wg J.R.R. Tolkiena

0

Utwory literackie stworzone w minionych epokach do dnia dzisiejszego fascynują i stanowią niewyczerpane wręcz źródło inspiracji. „Beowulf” jest znakomitym tego przykładem.

Dlaczego sięgnęłam po książkę J.R.R. Tolkiena „Beowulf. Przekład i komentarz”?

„Beowulf” to tytuł, z którym zapewne zetknął się każdy. Wielu osobom kojarzy się z filmowymi produkcjami, warto jednak pokusić się o sięgnięcie po oryginał – czyli po epicki poemat, który jest jednym z najstarszych dzieł literatury staroangielskiej. Ok. 1000 r. został spisany, ale historycy szacują, że w formie ustnej był już znany wcześniej. Nie wiadomo, kto jest jego autorem, ale osób, które pokusiły się o przełożenie go było na przestrzeni wieków mnóstwo. Bez wątpienia jednym z najbardziej rozsławionych przekładów jest ten, którego dokonał J.R.R. Tolkien. Dlaczego zdecydowałam się na przeczytanie tej książki fantasy? Sprawa jest prosta – Tolkien to jeden z moich ukochanych pisarzy. Jeżeli nie znacie jego twórczości, to koniecznie nadróbcie zaległości.

Kim był autor książki J.R.R. Tolkien?

J.R.R. Tolkien (1892-1973) był angielskim pisarzem oraz profesorem filologii i literatury staroangielskiej na Uniwersytecie Oksfordzkim. Znał przeszło 30 języków obcych – w tym wiele wymarłych – w ramach ciekawostki można w tym miejscu wspomnieć o tym, że usiłował również nauczyć się języka polskiego, ale nie posługiwał się nim zbyt dobrze, ponieważ uważał go za wyjątkowo trudny. Jako pisarz jest kojarzony nade wszystko z dziełami, których akcja rozgrywa się w mitycznym świecie Śródziemna – mowa tu głównie o „Władcy Pierścieni”, ale też i o powieściach takich jak „Hobbit, czyli tam i z powrotem” oraz „Silmarillion”.

O fabule książki „Beowulf. Przekład i komentarz” słów kilka

Przekładu poematu „Beowulf” Tolkien dokonał w 1926 r. Później wielokrotnie do niego powracał i nanosił poprawki. Nigdy jednak nie rozważał publikacji – tematem tym zajął się jego syn Christopher i pod jego właśnie redakcją omawiane przeze mnie publikacja ujrzała światło dzienne. Przekład jest wzbogacony o komentarz J.R.R. Tolkiena – wygłosił on na Oksfordzie w latach 30-tych minionego stulecia serię wykładów na temat tegoż dzieła. To one przybrały formę komentarza, stawiając kwestie związane z tłumaczeniem w zupełnie nowym świetle. Nie da się ukryć, że Tolkien w obszarze staroangielskiej literatury poruszał się z ogromną swobodą i miał o niej niesamowicie rozległą wiedzę. Starał się możliwie jak najbardziej szczegółowo przybliżyć słuchaczom swoich wykładów realia epoki, w której „Beowulf” powstał – a teraz i my je poznajemy i mamy wgląd w to, jaka wizja przyświecała autorowi przekładu.

Oczywiście warto przy tej okazji nakreślić parę słów o fabule dzieła. Opisane w nim zostały pradzieje Skandynawii (VI w.) – z uwzględnieniem zarówno legendarnych, jak i rzeczywistych postaci oraz wydarzeń. Głównym bohaterem jest tytułowy Beowulf. Jego dzieje ukazano w dwóch częściach. Pierwsza traktuje o przybyciu bohatera na zamek króla Duńczyków Hrodgara oraz zabiciu potwora Grendela i jego matki. Druga z kolei dotyczy powrotu Beowulfa w rodzinne strony – do Gautlandii, gdzie obwołano go królem i gdzie sprawował rządy przez 50 lat. Zmarł wskutek ran odniesionych w walce ze smokiem, którego pokonał.

Moja opinia na temat książki „Beowulf. Przekład i komentarz” J.R.R. Tolkiena

Będąca przedmiotem niniejszej recenzji wersja „Beowulfa” jest niezwykle wartościowa – z wielu powodów. To nie lada gratka dla wielbicieli twórczości Tolkiena, ponieważ przekład ten pozwala spojrzeć na pewien wycinek jego kariery. Widać doskonale, jak przekład się rozwijał i jakich przysparzał trudności. Bez wątpienia nietrudno jest też dostrzec, że to stąd autor czerpał pomysły, które wykorzystał przy pisaniu swej debiutanckiej powieści „Hobbit, czyli tam i z powrotem”. Beowulf był pierwowzorem Smauga – podobieństwa pomiędzy tymi postaciami są wręcz uderzające. Oprócz tego Tolkien pokusił się też o swoją próbę odtworzenia poematu, dzięki czemu publikacja zyskała unikalny i bardzo kompleksowy charakter. Przełożenie „Beowulfa” na prozę stanowiło nie lada wyzwanie. Tolkien miał świadomość tego, iż przy zachowaniu poetyckiej, dość skomplikowanej formy nie będzie mógł oddać szczegółowo znaczenia niektórych słów i zdań. Zresztą, w komentarzach wyjaśniał, dlaczego zdecydował się na użycie niektórych określeń.

Książkę czytałam z niemałym zainteresowaniem pełna podziwu dla wiedzy Tolkiena oraz jego niebywałego zaangażowania w pracę nad czymś, co kochał. Dzieła reprezentujące staroangielską literaturę były bliskie jego sercu, poświęcił im sporą część swojego życia.

Czy warto kupić książkę „Beowulf. Przekład i komentarz”?

„Beowulf” w przekładzie i z komentarzem Tolkiena to książka, której należy poświęcić sporo uwagi. Lektura jest niezwykle wartościowa i na pewno ucieszy wszystkich wielbicieli twórczości autora „Władcy Pierścieni”. Nie jest to pozycja, którą „przerobicie” w jeden wieczór – chociażby z uwagi na nieco archaiczny i zawiły język, jakim została napisana. Tolkien ze swego tłumaczenia zadowolony nie był, ale jakież to szczęście, że dzięki jego synowi możemy poznać go nieco bliżej. Był prawdziwym pasjonatem do końca oddanym swojej pracy i zaangażowanym w nią w stu procentach. Takich ludzi szanuję i podziwiam.

Matryca matowa, błyszcząca, a może antyrefleksyjna?

0

Sięgając po nowy laptop, nie warto kierować się jedynie zmysłem estetyki czy zadowalać się sprawdzeniem podstawowych parametrów technicznych urządzenia. Jak się okazuje w praktyce, na wygodę codziennej obsługi tego typu sprzętu, bardzo duży wpływ mają drobne niuanse, rzeczy z pozoru mniej istotne, drugorzędne. Jednym z takich parametrów, który często lekceważymy lub zupełnie o nim zapominamy, jest rodzaj matrycy zastosowanej w laptopie. W sprzedaży znajdziemy dwa podstawowe typy matryc do laptopów oraz kilka mniej popularnych ich wariantów. Są to przede wszystkim matryce błyszczące i matowe, a także matryce półmatowe, antyodblaskowe i antyrefleksyjne. Jaka matryca do laptopa jest najlepsza i kiedy warto wybrać określony jej rodzaj?

Matryce błyszczące

To najpopularniejszy rodzaj matryc stosowanych w zdecydowanej większości laptopów z klasy ekonomicznej, dostępnych dla kieszeni statystycznego użytkownika. Ich cechą charakterystyczną jest odbijająca światło powierzchnia, przez co użytkowanie takiego sprzętu w słońcu, na zewnątrz pomieszczeń, jest mało komfortowe i zwyczajnie niepraktyczne. Błyszcząca matryca do laptopa sprawdzi się zatem jedynie wówczas, gdy z komputera korzystamy w pomieszczeniach zamkniętych, w domach prywatnych czy biurach. Zaletą tego typu matryc jest dobre odwzorowanie kolorów i ich większa intensywność. To, co jest ich zaletą, może być również pewną wadą. Dłuższe wpatrywanie się w tego typu matrycę może być męczące dla oczu.

Matryce matowe

To matryce do laptopów z klasy Premium, urządzeń biznesowych, zwykle z wyższej półki cenowej. Cechą charakterystyczną tego typu matryc jest matowa powierzchnia – na matrycę nałożona jest dodatkowa powłoka, która zapobiega odbijaniu się od matrycy promieni słonecznych. Spoglądając na powierzchnię takiej matrycy, gdy laptop jest wyłączony, nie powinniśmy widzieć w niej własnego odbicia lub powinno być one mocno niewyraźne (matryce błyszczące działają jak lustro). Zastosowanie matryc matowych zapewnia większy komfort użytkowania laptopa w każdych warunkach, nie tylko w biurze, ale także w pociągu, samolocie czy na zewnątrz, pod chmurką, również w ostrym słońcu. By wykorzystać pełnię zalet matowej matrycy w laptopie, musi mieć ona jednak wyższą jakość – bez mocnego podświetlenia, wszystkie zalety matryc matowych pozostaną niezauważalne. Ciekawą zaletą tego typu matryc jest również mniejsza wrażliwość na zabrudzenia – odciski palców na ich powierzchni są mniej widoczne, co wpływa na poprawę ogólnej estetyki laptopa.

Antyrefleksyjna matryca do laptopa

To osobna kategoria matryc stosowanych w specjalnej grupie urządzeń dedykowanej najbardziej wymagającej grupie odbiorców. To odmiana matryc matowych pokrytych nieco innym rodzajem powłoki polaryzacyjnej. W tym przypadku powłoka zapobiegająca załamywaniu się promieni świetlnych jest znacznie cieńsza, dzięki czemu obraz jest bardziej wyraźny, kolory stają się żywsze i ostrzejsze. Taka matryca posiada zatem zalety ekonomicznych matryc błyszczących (glare) i wyższej klasy matryc matowych (anti-glare), przez co jest idealnym wyborem dla grafików komputerowych czy profesjonalnych graczy.

Po matryce do laptopa zapraszamy na stronę: https://parts-store.pl/pol_m_Matryce-do-laptopa-288.html.

Drony dla hobbystów i profesjonalistów

0

Nagrywanie filmów video jest zajęciem, którym wielu zajmuje się w sposób profesjonalny i zawodowy jednak większość osób posiada po prostu takie hobby. Nagrywać możemy niemalże wszystko i wszędzie tym bardziej, że dzisiaj do wyboru mamy takie urządzenia jak drony w sklepie ActionCam.pl. Służą one do nagrywania filmów nawet w bardzo wymagających sytuacjach i nietypowych miejscach. Nic, więc dziwnego, że popularność dronów rośnie z każdym dniem.

Drony – zastosowanie

Jeszcze kilka lat temu różnego rodzaju drony wykorzystywane były jedynie przez wojsko czy inne służby do zadań specjalnych. Jednak dzisiaj urządzenia te są kupowane także przez zwyczajnych ludzi, a ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Przede wszystkim służą do nagrywania filmów video z powietrza, pod różnymi kątami. Jest to rozwiązanie, z którego korzysta większość stacji telewizyjnych czy różnych służb porządkowych. Co ciekawe drony w sklepie https://www.actioncam.pl umożliwiają także podgląd nagrywanego obrazu na żywo co jest bardzo istotnym aspektem szczególnie dla profesjonalistów.

Zastosowanie dronów jest dzisiaj bardzo szerokie, a ich popularność wciąż rośnie. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż dają one możliwość wygodnego fotografowania czy nagrywania filmów z powietrza. Można to wykorzystać na przykład podczas wykonywania sesji ślubnych, nagrywania reklam, różnych spotów, a także transmisji z meczów czy innych wydarzeń sportowych czy kulturalnych. Nagrywanie koncertów czy też scen do filmów za pomocą dronów jest dzisiaj czymś jak najbardziej naturalnym. Jednak nie tylko profesjonaliści, ale i amatorzy chętnie kupują różne modele dronów w sklepie ActionCam.pl. Za niewielkie pieniądze można już kupić podstawowy model takiego urządzenia, które wykorzystać można jako doskonałą zabawę dla całej rodziny. Latanie dronem, a także wykonywanie ujęć z dużej wysokości jest nie tylko zabawne, ale i całkiem przydatne.

Łatwa obsługa – drony w sklepie ActionCam.pl

W zależności od wielkości drona, jego właściwości i parametrów różnić będzie się także jego obsługa. Jednak wszystkie drony w sklepie ActionCam.pl należą do wygodnych w obsłudze produktów, z którymi poradzić sobie może każdy – nie tylko profesjonalista. Jest to bardzo ważne, gdyż coraz więcej przeciętnych ludzi decyduje się na zakup właśnie takiego rodzaju urządzenia. Wystarczy po prostu zapoznać się z instrukcją danego modelu, a samo sterowanie czy nagrywanie filmów lub wykonywanie zdjęć nie powinno stwarzać żadnego problemu. Decydując się na zakup drona w sklepie ActionCam.pl można zyskać bardzo ciekawe i dające wiele radości i zabawy urządzenie.

Jakie etui wybrać do iPhone 7?

0

Stylowe etui to nie tylko sprawdzony sposób na zabezpieczenie nowego smartfona przed porysowaniem lub zabrudzeniem, ale także dobra okazja do modyfikacji jego oryginalnego wyglądu. Dzięki dużej różnorodności etui iPhone 7 bez problemu spersonalizujesz wygląd telefonu, dostosowując go do swoich indywidualnych potrzeb.

Możesz wybierać pomiędzy tysiącami różnorodnych grafik, które ozdobią powierzchnię etui. Poza tym możesz zdecydować się na zakup etui wykonanego z kilku typów materiałów – nie musi być to koniecznie typowe etui z tworzywa sztucznego. W sprzedaży znajdziesz etui do iPhone 7 wykonane z super wytrzymałego poliwęglanu, uzupełnione aluminiowymi wstawkami dla nadania całości bardziej eleganckiego wyglądu, etui wykończone naturalnym drewnem najwyższej jakości czy klasyczne pokrowce ze skóry naturalnej, z dodatkowymi wewnętrznymi kieszonkami na karty lub wizytówki.

Czego oczekujesz od etui iPhone 7?

Jeśli na pierwszym miejscu stawiasz bezpieczeństwo użytkowania iPhone, zdecyduj się na wybór jednego z pancernych modeli etui, wykonanych z twardych materiałów uzupełnionych elastycznymi wstawkami, które amortyzują wstrząsy i uderzenia. Tego typu etui mogą być wykonane z twardego tworzywa sztucznego i uzupełnione elastycznym tworzywem TPU (przypomina gumę) lub miękkim sylikonem. Miejsce twardego tworzywa sztucznego może zająć również bardziej elegancki materiał, taki jak poliwęglan czy aluminium – często oba te materiały występują obok siebie.

Jeżeli zależy Ci przede wszystkim na zmianie wyglądu iPhone, najlepszym wyborem będzie klasyczne etui iPhone 7 z wytrzymałego tworzywa sztucznego, z kolorowym nadrukiem. Dzięki dostępności nowoczesnej technologii druku, plastikowe case na telefony komórkowe mogą być pokryte dowolnego rodzaju grafikami, również własnoręcznie wykonanymi przez Ciebie fotografiami. Wystarczy znaleźć firmę, która świadczy tego typu usługi – wykonanie spersonalizowanego etui na iPhone 7 nie powinno kosztować więcej niż kilkanaście złotych.

Gdy chcesz połączyć wysokie bezpieczeństwo użytkowania smartfona z eleganckim wyglądem i funkcjonalnością, postaw na skórzany pokrowiec, który zabezpiecza nie tylko obudowę telefonu, ale również jego wyświetlacz. W przypadku etui do iPhone 7 warto zdecydować się na zakup etui wykonanego ze skóry naturalnej. Jest ono zdecydowanie trwalsze od etui ze skóry ekologicznej i bardziej od niego stylowe. Miłośnicy efektownych, nietuzinkowych etui do telefonów, mogą zainteresować się również case wykonanymi z drewna. Tego typu etui zwykle posiadają sztywną plastikową ramkę z elastycznymi wykończeniami brzegów (z TPU) i twardą, drewnianą płytkę osłaniającą tył obudowy telefonu – drewniana płytka zwykle pokryta jest efektownym grawerem.

Czy warto dokupić etui do iPhone 7?

Nawet jeśli chcesz zachować oryginalny wyglądu telefonu, wciąż możesz zabezpieczyć go, sięgając po etui transparentne. Takie etui jedynie w minimalnym stopniu wpływa na wygląd telefonu, a zabezpiecza go przed przypadkowym porysowaniem. Gdy telefon nosisz razem z ostrymi przedmiotami, na przykład w torebce, lepszym wyborem będzie jednak etui zamykane lub jakiś rodzaj skórzanego futerału na telefon. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko porysowania telefonu i jego zabrudzenia.

Artykuł zainspirowany został etui do iPhone7 dostępnymi na stronie https://xgsm.pl/pol_m_APPLE_iPhone-7-4-7-12253.html

Prezent pod choinkę dla dziewczyny

0

Wielu z panów co roku zastanawia się, jakim prezentem tym razem obdarzyć swoją ukochaną. Jeśli jesteś jej świeżo upieczonym partnerem lub jeszcze nie zdążyłeś poznać jej pasji oraz zainteresowań pomożemy wybrać Ci prezent odpowiedni dla Twojej luby. Nie ważne z jakiego zakątku świata, kraju czy pochodzenia wywodzą się kobiety – wszystkie z pewnością lubią o siebie dbać i czuć się atrakcyjnie. Do tego niezbędne będą im kosmetyki oraz zestawy pielęgnujące, które z pewnością ucieszą Twoją dziewczynę, gdy znajdzie je pod choinką. W dzisiejszym artykule podamy Wam 3 najgłośniejsze i najbardziej popularne artykuły oraz kosmetyki, które zawładnęły sercami milionów kobiet.

Lampa Uv

W tym roku bardzo modną sprawą stało się robienie paznokci hybrydowych bez nadzoru kosmetyczki. Mamy tu na myśli, że bardzo wiele kobiet zdecydowało się na pielęgnację oraz stylizację swoich paznokci w domowym zaciszu. Do tego niezbędną rzeczą stało się posiadanie lampy uv led, którą jesteśmy w stanie utrwalić na naszych paznokciach warstwę hybrydowego lakieru. W ten sposób nie tylko Twoja kobieta zaoszczędzi trochę pieniędzy, rezygnując z wizyt u wizażystki, ale i będzie mogła stworzyć własny projekt paznokci. Kupując jej zestaw z lampą uv led, możesz również zakupić jej ulubione kolory lakierów, które nałoży na płytkę swoich paznokci. Przy wyborze lampy należy wybierać nie pod względem wyglądu, ale mocy lampy uv. Im większe naświetlenie, tym lakiery będą szybciej zastygać na paznokciach.

Matowa szminka

Niewątpliwie kolejną rzeczą, która nadal zachwyca oraz ciekawi wiele kobiet są płynne matowe szminki do ust. Czymś co zachwyca wiele kobiet jest to, że płynne pomadki do ust zastygają na ustach na bardzo wiele godzin, gdzie podczas jedzenia i picia kolor nie ściera się. Pojawienie się takiego produktu na rynku oznaczało, że każda z nas podczas całego wieczoru nie musi martwić się i sprawdzać w lusterku, czy kolor na ustach jeszcze jest widoczny na naszych ustach. Z pewnością taki kosmetyk sprawi, że całe skupienie skierujemy na otaczającej nas imprezie i każda z nas będzie mogła bawić się bez sprawdzania co 5 minut swojego wyglądu. Płynne pomadki do ust zakupisz prawie w każdej drogerii z kosmetykami.

Domowe Spa

Każda z kobiet z pewnością lubi raz na jakiś czas zrelaksować się i odpocząć od codziennych spraw, spędzając czas w wannie przy relaksujące muzyce. Naszym kolejnym pomysłem na prezent pod choinkę będzie zestaw Spa, który wykorzysta Twoja dziewczyna bez wychodzenia z domu. Aby każda z pań, zafundowała sobie odprężający rytuał w domu polecamy zakup zestawu Spa, w którym znajdzie się sól morska do kąpieli, aromatyczne olejki do ciała, maseczki do twarzy, czy peeling drobnoziarnisty.