Czy etui na telefon na pewno skutecznie ochroni nasz smarfon?

Zbita szybka czy porysowana obudowa to w zasadzie standard w dzisiejszych uszkodzeniach telefonów. Czy etui pozwoli nam skutecznie go ochronić? O tym już za moment. Telefony sprzed ery smartfonów miały opinie o wiele trwalszych, a o kultowej Nokii 3310 można opowiadać godzinami. Czasy się jednak zmieniły, a obecne telefony mają zupełnie inną konstrukcję i technologię. Zamiast plastiku grubego mamy do czynienia z cienkimi ramkami, a malutkie wyświetlacze zastąpione zostały dużym oraz szklanym ekranem. Czy etui skutecznie uchroni przed licznymi przygodami nasze smartfony?

Etui na telefon oraz ochrona smartfona

Na rynku znajdziemy całą masę palet różnych etui, które z różną skutecznością chronić będą nasze urządzenia. Na starcie jednak już trzeba powiedzieć sobie, że żaden model etui nie zagwarantuje nam 100% ochrony naszego sprzętu. Na szczęście na rynku nie brakuje propozycji, które pozwolą na przetrwanie trudniejszych chwil oraz ekstremalnych przygód.

Wszystkie produkty, które określać zwykliśmy nazywać mianem etui tak naprawdę podzielić można na kilka kategorii. Na rynku są dostępne futerały, w których urządzenia dosłownie się zamyka. Tak zwane plecaki chronią głównie tył telefonu oraz jego narożniki. Właśnie przez to ekran ma szansę liczyć na ulgową taryfę oraz tak zwane bumpery, a więc ochronę, którą montuje się bezpośrednio na krawędziach sprzętu.

Dlatego właśnie ochrona smartfona zależna jest od typów, które wybieramy. Dochodzi do tego jeszcze wykorzystane tworzywo oraz jakość wykonania. W sklepach znajdziemy etui, które jest wykonane z cienkiego plastiku, silikonu, poliwęglanu jak i także węglowego włókna. Nie brakuje także etui ze skóry.

Etui inne niż wszystkie

Na pewno nie lubimy mieć czegoś takiego samego jak inni. Lubimy się wyróżniać z tłumu. Aby nasz telefonów również miał szansę się wyróżnić, to powinniśmy zafundować mu spersonalizowane etui np. z własnym zdjęciem. A gdzie takowe etui można zamówić? Na przykład na stronie caseroom.pl znajdziemy niesamowicie łatwy w obsłudze kreator, który pozwala nam na „wyczarowanie” naprawdę nieziemskich rozwiązań. Powinniśmy wiedzieć, że kreatora nie ma co się obawiać. Każdy sobie z jego obsługą poradzi bez problemu. Wszystko jest wyjaśnione oraz wypisane krok po kroku. Do instrukcji możemy sięgać w każdej chwili. Poza wgraniem zdjęć do projektu możemy także używać napisów. Spersonalizowane etui na telefon jest także dobrym pomysłem na prezent. Musimy przyznać, że jest to prezent bardzo oryginalny, który możemy kupić każdej osobie. Każdy z nas przecież korzysta z telefonu. W związku z tym z takiego etui każdy się ucieszy. Nie jest to także drogi prezent, na który musielibyśmy wydać całą fortunę. Wysoka jakość i niska cena brzmi ciekawie. Z pewnością skorzystamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here