Ochrona Samsung Galaxy A12

0
1539

Samsung Galaxy A12 to całkiem dobra propozycja dla osób poszukujących taniego, a przy tym dobrego smartfona. Na plus dla tego urządzenia z pewnością przemawia bateria o sporej pojemności 5000 mAh, poczwórny aparat czy funkcja szybkiego ładowania.

Nie bez znaczenia jest także design Galaxy A12 – dlatego też warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie obudowy. Szkoda, by na nowym telefonie pojawiły się rysy, wgniecenia itp.

Na szczęście oferta specjalnych ochronnych dedykowanych specjalnie dla  Samsunga Galaxy A12 etui jest spora i bez wątpienia każdy będzie mógł dobrać coś dla siebie.

Pokrowce do Galaxy A12 można podzielić na dwie grupy – futerały z klapką i nakładki na tył.

Pokrowce do Galaxy A12

Te pierwsze oprócz tego, że zapewniają ochronę tyłu jak i boku telefonu posiadają także wiele ciekawych dodatkowych funkcji. Tak zwane futerały książeczkowe (otwierane na bok) mogą także pełnić funkcję podstawki – szczególnie jest to przydatne podczas oglądania filmów, czy korzystania z różnego rodzaju wideo czatów. Większość pokrowców posiada także specjalne kieszonki w których można schować banknoty czy inne dokumenty. Jeżeli chodzi o wykonanie to mogą one być skórzane, z tworzywa sztucznego, eko-skóry, z różnego rodzaju zdobieniami (wytłoczenia, brokat).

Nakładki na tył mogą zainteresować osoby, które często sięgają po telefon i chcą mieć szybki dostęp do ekranu dotykowego. Jak sama nazwa wskazuje zakłada się je na tył telefonu i zabezpieczają one właśnie plecy telefonu wraz z jego bokami. Wyświetlacz natomiast pozostaje odsłonięty. Najczęściej oprawki wykonane są z elastycznego materiału, który dopasowuje się do obudowy nie powiększając znacząco wymiarów telefonu.

Zarówno etui na tył jak i z klapką posiadają dedykowane wycięcia (osłonki) na przyciski, aparat oraz złącza systemowe. Dzięki temu korzystanie z Samsunga Galaxy A12 jest w pełni funkcjonalne. Robienie zdjęć, podłączenie do ładowarki itp. nie będą stanowiły żadnego problemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here