Samsung Galaxy Z Fold2 5G – poznaj niezwykłego smartfona ze składanym ekranem

Nowy składany smartfon Samsung to z całą pewnością urządzenie, które zmieni kształt przyszłości. Najnowocześniejsza technologia zastosowana w zawiasach pozwala złożyć telefon jak książkę. W dodatku smartfon ze składanym ekranem dostępny jest w subtelnych odcieniach i nie sposób pozostać obojętnym na jego atrybuty.

Samsung Galaxy Z Fold2 5G to jedna z najnowszych propozycji marki, która niewątpliwie będzie rewolucją, jeśli chodzi o telefony komórkowe. Jest to smartfon ze składanym ekranem z licznymi nowinkami technologicznymi, który z pewnością zadowoli najbardziej wymagającego konsumenta.

Smartfon ze składanym ekranem – hybryda na miarę XXI wieku

Samsung Galaxy Z Fold2 5G stanowi ciekawą hybrydę telefonu oraz tabletu. Dopóki urządzenie jest złożone, wygląda jak zwyczajny grubszy smartfon. Zaś gdy je otworzymy, wtedy dopiero stajemy się świadkami prawdziwej magii, bowiem nowy składany smartfon Samsung otwiera się niczym standardowy zeszyt i nagle naszym oczom ukazuje się większy oraz bardziej elastyczny wyświetlacz. O nowym urządzeniu Samsunga mówi się, że jest inne niż wszystkie dotychczas. Galaxy Z Fold2 5G to rewolucyjny smartfon, który na nowo definiuje kategorię urządzeń technologii mobilnej. Mówi się, że Samsung zmienił nie tylko kształt telefonu, ale także oblicze przyszłości.

Samsung Galaxy Z Fold2 5G – zaprojektowany, by zmienić przyszłości

Samsung zaprezentował nową generację składanych smartfonów: Galaxy Z Fold2 z 5G. Mystic Black i Mystic Bronze – to dwa wyróżniające się kolory, w których dostępny jest Samsung Galaxy Z Fold2 5G. Subtelna paleta wyszukanych odcieni sprawia, że smartfon ze składanym ekranem jest jeszcze atrakcyjniejszy dla potencjalnych nabywców, a sam wyświetlacz telefonu zapewnia niepowtarzalną giętkość dzięki innowacyjnym materiałom.

Jakie zalety ma jeszcze nowy składany smartfon Samsung? Z całą pewnością zalicza się do nich ekran zewnętrzny telefonu. Po złożeniu Galaxy Z Fold2 staje się najnowocześniejszym smartfonem z 6.2-calowym ekranem, który pozwala na wygodną obsługę jedną ręką. Warto dodać, że przekątna ekranu wynosi 6.2 cala dla pełnego prostokąta i 6.2 cala po uwzględnieniu zaokrąglenia rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i otwór samego aparatu. Pozytywnym zaskoczeniem jest również ekran główny telefonu. Gdy otworzymy Samsung Galaxy Z Fold2 5G, odsłonimy 7.6-calowy wyświetlacz podobny do tabletu, wykonany ze szkła Samsung Ultra Thin Glass, które zapewnia płynną elastyczność. W tym przypadku też warto zaznaczyć, że przekątna ekranu wynosi 7.6 cala dla pełnego prostokąta i 7.6 cala po uwzględnieniu zaokrąglenia rogów i również jak w przypadku ekranu zewnętrznego rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i otwór aparatu.

Smartfon ze składanym ekranem ma jeszcze jedną zaletę, a jest nią zawias Hudeaway. Co to takiego? Jest to najbardziej zaawansowana technologia mechanizmu składania. Zawias schowany jest z tyłu logo Samsung i został tak zaprojektowany, by każde złożenie i rozłożenie smartfona było banalnie proste i zarazem wygodne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here