Efektywniejsza działalność w internecie

Jeśli prowadzisz działalność w internecie – może to być np. sklep internetowy albo telewizja lub zarządzasz serwerami, w tym popularnymi serwerami gier, czy stronami internetowymi, świadczysz usługi hostingowe, tworzysz i dystrybuujesz aplikacje mobilne itp. – może się zdarzyć, że będziesz potrzebować wsparcia większego niż w przypadku korzystania z hostingu współdzielonego. Jeśli takie rozwiązanie przestało się już sprawdzać, warto zdecydować się na zamówienie serwera dedykowanego.

Serwer dedykowany (wydzielony) – uniwersalne rozwiązanie dla firm

Aby móc w pełni korzystać z możliwości, jakie daje serwer dedykowany, w pierwszej kolejności należy optymalnie dostosować model serwera do swoich potrzeb. Taki serwer pozwoli w pełni wykorzystać dostępne zasoby.

Jeśli nie jesteśmy pewni, jaki serwer byłby odpowiedni dla naszej firmy, warto zwrócić się o pomoc do specjalistycznych firm, które oferują szeroki zakres usług w tym zakresie – nie tylko serwery dedykowane, ale również usługi doradcze i pomoc techniczną.

Gdy decydujemy się na ofertę konkretnej firmy, weźmy pod uwagę kompleksowość proponowanych usług. Rapid DC to ciesząca się uznaniem firma, która oferuje tanie serwery dedykowane, w tym konsole do zdalnego zarządzania IPMI 2.0, które pozwalają na aktywne i efektywne administrowanie serwerem.

Konsola służy m.in. do instalowania i konfigurowania systemu operacyjnego, instalowania dowolnego oprogramowania, restartowania serwera, protokołowania stanu “out-of-range” sprzętu, do inwentaryzowania go oraz do bieżącego monitorowania.

W sytuacji, gdy pojawi się problem, którego nie potrafimy samodzielnie rozwiązać, możemy liczyć na wsparcie ze strony specjalistów Rapid DC – dział techniczny pracuje przez całą dobę.

Firma proponuje różnego typu serwery dedykowane, w tym również: serwery dedykowane z administracją, serwery dedykowane do gier, serwery dedykowane Windows i serwery dedykowane Linux.

Szybki i pewny dostęp – większe możliwości 

Serwery dedykowane cieszą się coraz większym zainteresowaniem wielu firm, stąd też ich ceny są konkurencyjne. Rapid DC oferuje szybki dostęp do serwera i pełnego zakresu jego możliwości.

Po zaakceptowaniu regulaminu, podpisaniu umowy i opłaceniu dokumentu proforma, na adres e-mail klienta zostają wysłane dane do serwera i instrukcja obsługi oraz niezbędne dokumenty. Klient ma szansę zapoznać się z funkcjonowaniem i realną przydatnością serwera dedykowanego – w okresie testowym. Po jego upłynięciu może zdecydować, czy podpisać kolejną umowę.

Wszystkie serwery dedykowane oferowane przez Rapid DC zachowują prędkość gwarantowaną 200 Mb/s. Serwery objęte są ochroną antyDDoS (Wanguard), która jest zagwarantowana w cenie.

Wraz z serwerem dodatkowym, w Rapid DC można nabyć również: panel administracyjny, powierzchnię pod backup, dodatkowy port LAN, systemy operacyjne, czy też pakiet transferu danych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here