Jaki program do fakturowania online wybrać

Program do fakturowania ma zapewnić pełen komfort podczas wykonywanej pracy. Ma pracę ułatwiać, a nie utrudniać. Fakturowanie to niezbędny proces podczas wykonywania działalności gospodarczej. To rozliczenie sprzedanego towaru lub wykonanej usługi. Na jej podstawie rozlicza się kontrahent. Faktura może być wystawiona papierowo lub elektronicznie, bez podpisu.

Elektroniczne wystawanie faktury jest niezwykle wygodne, fakturowanie online to wygoda i bezpieczeństwo. Pozwala zapamiętać wszystkie faktury, w każdej chwili można do niej wrócić, robić na ich podstawie zestawiania i analizy. Fakturowanie online to bezpieczna forma wystawiania faktury, nie ma już obawy że faktura papierowa się zagubi. Jaki program do fakturowania wybrać? Przede wszystkim zawierający wszystkie potrzebne funkcje, a korzystanie z nich nie powinno wzbudzać niejasności.

Program do wystawiania faktur wfirma.pl pozwala na wystawianie faktur sprzedażowych w 7 wersjach językowych, w 8 szablonach i wszystkich walutach wg tabeli NBP. Pozwala na wstawienie na fakturze własnego firmowego logo. Program umożliwia wystawianie wszystkich rodzajów faktur: zwykłe, proformy, zamówienia, oferty oraz zaliczkowe i końcowe dla metody rozliczania VAT kasowej. Zatem obsługa programu zapewnia wykonanie całej procedury fakturowania, to bardzo wygodna sytuacja.

Dane kontrahenta na fakturze nie ma potrzeby pisać za każdym razem od nowa, ponieważ można zapisać je w programie, i tylko odtwarzać. Zapisana jest cała historia współpracy z kontrahentem, do której w każdej chwili można wrócić. Program do wystawiania faktur wfirma.pl to także wygodne zarządzanie relacjami z klientami (CRM) oraz gospodarką magazynową. Relacje z klientami są niezwykle ważne, powinny cechować się mobilnością, za pomocą SMS, e-maila czy listów tradycyjnych. Z poziomu programu do wystawiania faktur wfirma.pl można zarządzać terminami, projektami i zadaniami. Zatem pozwala to zarządzać biznesem i utrzymać kontakt z klientem z każdego miejsca o dowolnej porze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here