Apple Watch 8

Wiele osób, które pragną kupić sobie zegarek, często zastanawia się, jaki powinni wybrać. Na rynku istnieje mnóstwo znanych i docenianych producentów tych akcesoriów, a także modeli, które zachwycają swoimi klasycznymi bądź nowoczesnymi wzorami. Jednakże nie tylko wygląd się liczy, ale również funkcjonalność. A co, jeśli połączyć obie te cechy, elegancki bądź sportowy design oraz praktyczne funkcje?

Sport w Apple Watch 8

Takim właśnie przykładem idealnego połączenia jest Apple Watch 8. Ten zegarek w połączeniu z iPhonem daje ogrom możliwości.

Przede wszystkim jest idealny dla osób kochających sport. Dzięki wbudowanym aplikacjom można na nim kontrolować puls, wykonać EKG, a za sprawą połączenia z telefonem komórkowym zapisywać wyniki w celu późniejszego porównania bądź do przedstawienia ich lekarzowi, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Często są one bardziej miarodajne niż wyniki uzyskiwane w innych warunkach, ponieważ świadczą o pracy serca podczas codziennej aktywności, a nie spoczynku lub w wyniku nerwów, które towarzyszą wizycie w przychodni.

Niezwykle ważną funkcją iWatcha jest możliwość wezwania pogotowia, jeżeli zarejestruje upadek na przykład podczas biegu w terenie czy w trakcie innego treningu. Oczywiście, znajduje się tam również możliwość odwołania alarmu, jeśli nic się nie stało złego. Warto podkreślić również, że zegarek ten posiada wbudowaną aplikację, w której można znaleźć wiele różnych programów treningowych.

Ogromną zaletą jest także wbudowany kompas i GPS, za pomocą których można “rysować” mapę treningu, na przykład podczas marszu, uprawiania nordic walking, w trakcie jazdy na rowerze albo podczas biegania. Pomaga również trafić do odpowiedniego celu albo odnaleźć drogę, jeżeli przypadkiem ją gdzieś zgubimy.

Płatności

Apple Watch 8 ma o wiele więcej zastosowań niż tylko te związane z uprawianiem sportu czy podróżowaniem. Dużym udogodnieniem jest możliwość płacenia za pomocą zegarka: wystarczy dodać kartę do iPhone’a, a automatycznie powinna pojawić się również na iWatchu. Dzięki tej opcji nie musimy płacić gotówką, używać kart kredytowych czy nawet wyciągać telefonu – wystarczy, że naciśniemy odpowiedni przycisk i przyłożymy do czytnika. Zainteresowani kursami walut również nie będą zawiedzeni, ponieważ istnieje możliwość odczytania tych informacji z poziomu zegarka. Dlatego Apple Watch 8 jest idealny również dla biznesmenów.

Prezent dla dziecka

Oczywiście Apple Watch 8 to również idealny prezent dla dziecka. Dzięki odpowiednim funkcjom będzie przypominał o porze kładzenia się spać albo porze wstawania. Zegarek można również ustawić tak, aby dawał sygnał o określonych porach, w których na przykład należy przyjąć leki. Ta funkcja jest przydatna zwłaszcza wówczas, kiedy dziecko choruje przewlekle, a rodzic musi mieć pewność, że przyjęło leki. Warto podkreślić, że może to być bardzo pomocne dla dziecka, które jeszcze nie odróżnia godzin, ponieważ wystarczy, że rozpozna sygnał dźwiękowy i już będzie wiedziało, co powinno zrobić. W przypadku starszych dzieci będzie to nieoceniona pomoc nie tylko podczas uprawiania sportu, ale również podczas nauki. Przykładowo, zegarek daje możliwość skorzystania w dowolnym momencie z kalkulatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here