Jakie usterki można naprawić w warszawskim serwisie Apple

Produkty firmy Apple są znane na całym świecie. Ceni się je za mnogość funkcji, ale przede wszystkim bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Systemy operacyjne nie mają bowiem otwartego kodu źródłowego, co znacznie utrudnia tworzenie wirusów, które mogłyby się na nich skutecznie uruchamiać. Jednak jak każdy sprzęt elektroniczny, zarówno smartfony iPhone, laptopy MacBook czy tablety iPad mogą ulegać awariom i usterkom. Nie znaczy to oczywiście, że jesteśmy wtedy zmuszeni do wymiany sprzętu na nowy. Wystarczy udać się do warszawskiego serwisu, który doprowadzi nasze urządzenia do pełnej sprawności.

Usterki iPhone

Zdecydowanie najczęściej naprawianymi urządzeniami są smartfony. iPhone jest bowiem niesamowicie popularnym urządzeniem, a jednocześnie – jak każdy telefon który mamy zawsze przy sobie – spotyka się z najcięższymi warunkami użytkowania. Serwis Apple Warszawa znajdujący się przy ul. Stanisława Skalskiego 3/U9, doskonale zna wszystkie popularne mankamenty iPhone’ów. Są to między innymi uszkodzenia gniazda ładowania, wyświetlacza i digitizera, układu audio. Naprawiane są także smartfony które uległy zalaniu, mają rozbite szybki ekranu po upadku na twardą powierzchnię, bądź ich bateria uległa tak dużemu wyeksploatowaniu, że nie trzyma już w ogóle ładunku.

Mapa dojazdu do serwisu poniżej:

Kłopoty z MacBookami

Laptopy Apple, czyli MacBooki, są wyjątkowo popularne zarówno w biznesie jak i do użytku domowego. Są chwalone za dobre wykonanie i ciekawe funkcje, jednak również one nie są pozbawione wad. Częstymi usterkami, które naprawiane są w serwisie Apple Warszawa, są te związane z klawiaturą. Nierzadko zdarzają się przypadki gdy poszczególne przyciski wymagają coraz większej siły do ich naciskania, co znacznie utrudnia pisanie. Na szczęście nie jest to nic, z czym punkt naprawczy nie potrafiłby sobie poradzić. Podobnie jak z uszkadzającymi się bateriami bądź układami ładowania, co również zdarza się regularnie w przypadku starszych MacBooków.

Problemy iPadów

Tablety od Apple używane są przede wszystkim w biznesie. Wynika to z tego, że doskonale nadają się do tworzenia skomplikowanych dokumentów biurowych, projektów i nie tylko. Nic więc dziwnego, że wybierają je przedsiębiorcy. Jednak możemy je spotkać także wśród użytkowników prywatnych. Chyba najczęstszą awarią tabletu iPad jest brak styku w gnieździe zasilania. Powoduje to, że nie można skutecznie naładować baterii ani używać urządzenia pod zasilaniem sieciowym. Serwis Apple Warszawa potrafi szybko naprawić tą jak i wiele innych typowych dla iPada usterek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here