Gamehag.com - jak zdobywać i odbierać nagrody?

W przestrzeni internetowej jest teraz mnóstwo zachęcających stron z grami. Za część z nich trzeba płacić, jednak są i darmowe, w które może zagrać każdy – wystarczy spełnić określone warunki uczestnictwa. Na niektórych stronach można liczyć zaś nie tylko na możliwość darmowego grania, ale i super nagrody. Gdzie? Na przykład na Gamehag.com – nagrody za granie w gry otrzymuje się po zdobyciu specjalnych Kamieni Dusz. W artykule wyjaśniamy w jaki sposób je zdobywać i jak następuje wymiana!

Gamehag.com – kilka słów o stronie

Gamehag.com to miejsce, gdzie każdy może zdobyć Kamienie Dusz – magiczne talizmany z zaklętą w nich, wielką mocą. Użytkownicy mogą zdobywać je w bardzo prosty sposób, połączony z rozrywką – to znaczy grając w różne, ciekawe gry. Historia Kamieni Dusz, chociaż wymyślona, jest bardzo interesująca, dlatego w trakcie gry użytkownik ma naprawdę wrażenie, że uczestniczy w czymś szczególnym. W gry można grać zarówno online, w przeglądarce, jak i pobierając je na swój komputer. Kamienie Dusz są udostępniane osobom, które nie tylko zagrają w jakąś grę, ale też wypełnią związane z nią, specjalnie przygotowane zadanie. Dzięki temu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Warto wiedzieć jeszcze jedno – nagrody za granie w gry są prawdziwe! 

Nagrody za granie w gry

Kamienie Dusz, które umożliwiają otrzymanie nagród, można zbierać również poprzez udzielanie się na stronie. Udostępnianie newsów, artykułów, czy też prowadzenie dyskusji także prowadzi do powiększania swoich zbiorów. Wśród dostępnych gier jest wiele interesujących tytułów, zatem każdy może odnaleźć coś dla siebie i zdobywać kamienie. Gry RPG, gry strategiczne, gry logiczne – oferta jest bardzo szeroka. Jeśli zaś chodzi o samo zdobywanie nagród, czy też samo zdobywanie kamieni, przy każdej grze znajduje się informacja ile można ich uzyskać. W dziale „NAGRODY” z kolei znajdują się informacje ile Kamieni Dusz jest potrzebnych do zdobycia jakiejś nagrody. W dziale tym znajduje się cała ich lista. Co można otrzymać? Na przykład karty podarunkowe, możliwość dokonywania zakupów w wybranych sklepach stacjonarnych i internetowych na całym świecie, a także na przykład klucze do niektórych gier, czy też doładowania do nich. Nagród jest wiele, a wszystkie atrakcyjne. Oczywiście, wraz z upływem czasu dochodzą również nowe, dzięki czemu atrakcyjność strony utrzymuje się na tym samym, wysokim poziomie.

Odbieranie nagród

W Gamehag.com nagród za granie w gry jest naprawdę wiele. Odbieranie ich jest równie proste, jak zdobywanie kamieni. Po prostu wymienia się zdobyte kamienie na konkretne nagrody – w zależności od tego ile ich udało nam się zebrać i czym jesteśmy szczególnie zainteresowani. Żeby istniała możliwość zbierania talizmanów i odbierania nagród, trzeba posiadać na stronie konto – a zatem zarejestrować się i później logować na swoje konto. Nagroda pojawia się w powiadomieniach – zwykle w terminie 72 godzin od zamówienia. Jak jednak wskazuje regulamin, zarządzający portalem mają na to do 30 dni.

Zobacz więcej na GameHag.com – nagrody za granie w gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here