Laptopy do 1000 zł

W życiu niemal każdego z nas przychodzi taki moment, kiedy to pytamy „wujka Google” o laptopy do 1000 złotych. Najczęściej to właśnie magiczna bariera tysiąca jest maksimum, którego nie chce przekroczyć użytkownik standardowego gospodarstwa domowego w Polsce. W końcu nie ma się co dziwić, zarobki w Polsce nie powalają na kolana i nauczeni zostaliśmy oszczędzania na wszystkim – co raczej jest pozytywnym zjawiskiem zważając na to, że oszczędzanie to bardzo ważna umiejętność. Istnieje większe prawdopodobieństwo iż osoba potrafiąca oszczędzać będzie w przyszłości żyła w dostatku, w porównaniu do osoby, która tej umiejętności nie wypracowała i za każdym razem wydaje całą wypłatę. Pojawia się jednak pytanie – czy laptopy do 1000 złotych, to sprzęt godny uwagi? Najczęściej słyszymy od „wujków dobra rada”, którzy o laptopach słyszeli jedynie w reklamie Media Markt, że taki laptop do 1000 złotych, to nieopłacalny wydatek, bo na pewno jest:

  • uszkodzony
  • kradziony
  • obudowa jest w fatalnym stanie
  • albo po prostu sprzęt jest bardzo słabej jakości jeśli chodzi o podzespoły

Oczywiście nie ma to wiele wspólnego z prawdą, ale większość z nas jest po prostu sceptycznie nastawiona do wszelkiego rodzaju „okazji”, ciężko nam uwierzyć, że można dostać coś po okazjonalnej cenie całkowicie bez komplikacji i oszustwa.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze Laptopa do 1000 złotych?

Przede wszystkim warto szukać laptopów używanych. Ciężko dostać dobry nowy sprzęt za niecałe tysiąc złotych i faktycznie, nowe laptopy do tysiąca mogą mieć słabsze parametry i działać „ledwo co”. Natomiast nie dotyczy to z pewnością laptopów używanych, czy też laptopów poleasingowych. Jeśli dobrze poszukamy, możemy dostać do tej kwoty naprawdę świetny sprzęt. Jednak czy to znaczy, że taki używany sprzęt idzie w parze z uszkodzoną obudową? Oczywiście, że nie. Laptopy poleasingowe są najczęściej utrzymane w bardzo dobrym stanie i posiadają niewielkie ryski, które ciężko zauważyć. Jasne, że może się zdarzyć osoba, która sprzedaje używanego laptopa do 1000 złotych z bardzo zniszczoną obudową, jednak czy jesteśmy zmuszeni do kupna takiego sprzętu? Możemy przecież szukać dalej, aż znajdziemy coś godnego uwagi.

Dużą popularność zdobywają ostatnio wspominane już sprzęty poleasingowe. Ludzie często kupują poleasingowe laptopy, części do komputerów czy telefony. Produkt poleasingowy oznacza, że wcześniej należał on do pracownika jakiejś firmy czy korporacji. Pojawia się więc pytanie – dlaczego skoro te laptopy są takie dobre, firma się ich pozbywa? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta i logiczna. Firmy dbają o to, by ich sprzęt był najwyższej jakości. Chcą zapewnić swoim pracownikom najnowszego i najlepszego sprzętu. Zastanów się – chciałbyś pracować dla firmy, która posiada sprzęt sprzed kilku lat, czy dla tej, która oferuje dostęp do najnowszych technologii? Ponownie nie oznacza to, że sprzęt sprzed kilku lat jest już do niczego – wręcz przeciwnie, sprzęt poleasingowy jest często nawet mało zużyty właśnie z powodu wymiany przez firmę, zanim zdążył osiągnąć status wykorzystanego w stu procentach.

Jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu poleasingowego w naszym sklepie z pewnością go znajdziesz. Nasz sprzęt idealnie wpisuje w opisywane wyżej parametry.

Używane laptopy – zalety

  1. Używane laptopy cechuje wysoka jakość w stosunku do ceny – oczywiście mamy na uwadze laptopy poleasingowe. Takie laptopy nie mają zazwyczaj więcej niż dwóch lat, a przez taki okres czasu nie zaszły jakieś ogromne zmiany na rynku takich sprzętów.
  2. Zazwyczaj laptopy poleasingowe pochodzą od sprawdzonych marek, dzięki temu nie musimy się martwić o jakość wykonania i żywotność danego laptopa. Na rynku coraz więcej pojawia się nieznanych marek, które oferują niskie ceny – jednak na taki sprzęt trzeba być ostrożnym. Lepiej zainteresować się markami sprawdzonymi, które z pewnością nas nie zawiodą.
  3. Jak już zostało wspomniane – nowe laptopy na poziomie tych poleasingowych są znacznie droższe. Przeciętna osoba najczęściej nie posiada budżetu na zakup dobrego sprzętu, który będzie służył przez kolejne kilka lat.
  4. Nie musimy martwić się o oryginalny system Windows. Laptopy poleasingowe posiadają wgrany system operacyjny Windows, a jego licencja przechodzi od ubiegłego użytkownika do nas.

Podsumowanie

Laptopy do 1000 zł są celem jak najbardziej możliwym do spełnienia, o ile posiadamy przynajmniej minimalną wiedzę na ten temat. Nie warto słuchać ludzi, którzy twierdzą, że kupno laptopa za taką cenę jest niemożliwe i musimy sięgnąć głębiej do kieszeni – nic bardziej mylnego. Jeśli tylko będziemy szukali laptopów poleasingowych możemy znaleźć sprzęt, który bez problemu spełni nasze oczekiwania. Laptopy poleasingowe są coraz popularniejsze i konsumenci coraz częściej decydują się właśnie na sprzęt tego typu, a nie laptopy nowe, których cena zazwyczaj jest dużo wyższa.

Laptopy poleasingowe mogą również być znakomitą okazją do sprawienia prezentu bliskiej osobie. Takie laptopy nie posiadają wielkich śladów użytkowania, a jeśli już posiadają są one niemal niedostrzegalne gołym okiem. W ten sposób możemy obdarować kogoś bardzo praktycznym upominkiem, co po normalnej cenie byłoby znacznie trudniejsze.

Jeśli chodzi o sprzęty poleasingowe, to poza laptopami warto zainteresować się również komputerami, albo częściami do komputerów. Po bardzo przyzwoitej cenie możemy dorwać świetne podzespoły, co w łatwy sposób pomoże nam udoskonalić nasz komputer, albo komputer dziecka, które narzeka, że najnowsze gry już nie działają jak powinny. Sprzęt gamingowy jest zwykle najdroższym rodzajem laptopów/komputerów na rynku. Dzięki możliwością zakupu produktów poleasingowych mam okazję wyposażyć nasze gospodarstwo domowe w dobrej jakości sprzęt, nie tylko do gier.

Laptopy do 1000 zł to dobry wybór dla małego biznesu, który dopiero rozpoczyna swoją działalność i nie chce angażować dużych nakładów finansowych. Sprawdź więcej o tym czytając portal https://terazwsieci.pl/kategoria/biznes/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here