Stylowe etui to nie tylko sprawdzony sposób na zabezpieczenie nowego smartfona przed porysowaniem lub zabrudzeniem, ale także dobra okazja do modyfikacji jego oryginalnego wyglądu. Dzięki dużej różnorodności etui iPhone 7 bez problemu spersonalizujesz wygląd telefonu, dostosowując go do swoich indywidualnych potrzeb.

Możesz wybierać pomiędzy tysiącami różnorodnych grafik, które ozdobią powierzchnię etui. Poza tym możesz zdecydować się na zakup etui wykonanego z kilku typów materiałów – nie musi być to koniecznie typowe etui z tworzywa sztucznego. W sprzedaży znajdziesz etui do iPhone 7 wykonane z super wytrzymałego poliwęglanu, uzupełnione aluminiowymi wstawkami dla nadania całości bardziej eleganckiego wyglądu, etui wykończone naturalnym drewnem najwyższej jakości czy klasyczne pokrowce ze skóry naturalnej, z dodatkowymi wewnętrznymi kieszonkami na karty lub wizytówki.

Czego oczekujesz od etui iPhone 7?

Jeśli na pierwszym miejscu stawiasz bezpieczeństwo użytkowania iPhone, zdecyduj się na wybór jednego z pancernych modeli etui, wykonanych z twardych materiałów uzupełnionych elastycznymi wstawkami, które amortyzują wstrząsy i uderzenia. Tego typu etui mogą być wykonane z twardego tworzywa sztucznego i uzupełnione elastycznym tworzywem TPU (przypomina gumę) lub miękkim sylikonem. Miejsce twardego tworzywa sztucznego może zająć również bardziej elegancki materiał, taki jak poliwęglan czy aluminium – często oba te materiały występują obok siebie.

Jeżeli zależy Ci przede wszystkim na zmianie wyglądu iPhone, najlepszym wyborem będzie klasyczne etui iPhone 7 z wytrzymałego tworzywa sztucznego, z kolorowym nadrukiem. Dzięki dostępności nowoczesnej technologii druku, plastikowe case na telefony komórkowe mogą być pokryte dowolnego rodzaju grafikami, również własnoręcznie wykonanymi przez Ciebie fotografiami. Wystarczy znaleźć firmę, która świadczy tego typu usługi – wykonanie spersonalizowanego etui na iPhone 7 nie powinno kosztować więcej niż kilkanaście złotych.

Gdy chcesz połączyć wysokie bezpieczeństwo użytkowania smartfona z eleganckim wyglądem i funkcjonalnością, postaw na skórzany pokrowiec, który zabezpiecza nie tylko obudowę telefonu, ale również jego wyświetlacz. W przypadku etui do iPhone 7 warto zdecydować się na zakup etui wykonanego ze skóry naturalnej. Jest ono zdecydowanie trwalsze od etui ze skóry ekologicznej i bardziej od niego stylowe. Miłośnicy efektownych, nietuzinkowych etui do telefonów, mogą zainteresować się również case wykonanymi z drewna. Tego typu etui zwykle posiadają sztywną plastikową ramkę z elastycznymi wykończeniami brzegów (z TPU) i twardą, drewnianą płytkę osłaniającą tył obudowy telefonu – drewniana płytka zwykle pokryta jest efektownym grawerem.

Czy warto dokupić etui do iPhone 7?

Nawet jeśli chcesz zachować oryginalny wyglądu telefonu, wciąż możesz zabezpieczyć go, sięgając po etui transparentne. Takie etui jedynie w minimalnym stopniu wpływa na wygląd telefonu, a zabezpiecza go przed przypadkowym porysowaniem. Gdy telefon nosisz razem z ostrymi przedmiotami, na przykład w torebce, lepszym wyborem będzie jednak etui zamykane lub jakiś rodzaj skórzanego futerału na telefon. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko porysowania telefonu i jego zabrudzenia.

Artykuł zainspirowany został etui do iPhone7 dostępnymi na stronie https://xgsm.pl/pol_m_APPLE_iPhone-7-4-7-12253.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here