Masz konsolę Play Station 4 i jeszcze nigdy nie korzystałeś z opcji PlayStation Plus? Warto ją przetestować, ponieważ właśnie dzięki niej będziemy mogli sprawić, że nasza konsola zyska całkowicie nowy wymiar rozrywki! Sprawdź z nami 3 główne powody, dla których warto wykupić PS Plus.

Gdy kupujemy konsolę Play Station 4, możemy grać na niej samodzielnie lub możemy korzystać z trybu wieloosobowego. Gdy chcemy grać on-line z innymi graczami, w takim przypadku będziemy musieli wykupić opcję PlayStation Plus. Jednak pozwala ona nie tylko na korzystanie z gry on-line, ale niesie ze sobą także wiele innych korzyści.

Tryb on-line dla wielu gracz

Gry na PS4 to mnóstwo świetnej rozrywki dla każdego. Możemy grać w nie samodzielnie, ale możemy również robić to z innymi osobami – znajomymi oraz nieznajomymi. Najlepiej gra się w gry wymagające kooperacji, ale możemy również zdecydować się na te, gdzie głównym celem jest rywalizacja. Czeka mnóstwo przygód!

Darmowe gry co miesiąc

W ramach członkostwa PlayStation Plus możemy również uzyskać dostęp do dwóch nowych gier co miesiąc. Możemy korzystać z nich bez żadnych dodatkowych opłat tak długo, jak długo będziemy opłacali abonament PS Plus. W ten sposób nawet po miesiącu korzystanie z tej opcji będzie mogło się zwrócić.

Ekskluzywne zniżki

Osoby, które zdecydowały się na wykupienie PlayStation Plus, mogą również otrzymać różne zniżki. Zniżki wynoszą nawet 50%, dlatego możemy zaoszczędzić naprawdę dużo, gdy regularnie kupujemy gry w sklepie Play Station.

Wobec tego usługa PlayStation Plus to kapitalna propozycja dla każdego gracza, który chciałby spędzać czas na graniu razem z innymi osobami. Dzięki niej możemy również oszczędzać pieniądze, otrzymując dostęp do zniżek i darmowych gier.

Jeśli chcemy wykupić abonament PlayStation Plus, możemy zrobić to w sklepie PlayStation, ale możemy także zrobić to w zwykłych sklepach – wtedy kupujemy kartę z kodem, który wprowadzamy w internecie. Warto również sprawdzić serwisy internetowe pozwalające na kupno kodów – dzięki nim możemy znaleźć jeszcze lepsze oferty i zapłacić znacznie mniej niż w innych źródłach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here