Jaką podkładkę pod mysz warto zakupić?

Zwykle większość graczy inwestuje w jak najlepsze myszki do gry. Jednak tylko niewielki ich odsetek szuka odpowiednich podkładek, które umożliwią nam jeszcze efektywniejszą grę. Przedstawiamy Wam kilka różnych rodzajów podkładek skierowanych głównie do profesjonalnych graczy, których cena nie przekracza 200 złotych.

SteelSeries QcK XXL

SteelSeries QcK XXL to podkładka pod mysz o bardzo dużej powierzchni. Jej rozmiar to aż 900 x 400 milimetrów. Co więcej, jest ona dość gruba – ma aż 4 milimetry grubości. Jej producent deklaruje, że została ona przetestowana przez profesjonalnych graczy. Dzięki tym testom, oferuje ona niezwykłą precyzję.

Razer Destructor 2

Ta podkładka jest skierowana głównie dla tych graczy, którzy preferują myszki na poziomie 1600 dpi. Została ona wykonana z dwóch różnych materiałów – PCV i gumy. Dzięki gumowemu spodowi, znacznie lepiej trzyma się ona powierzchni i nie ślizga się. Razer Destructor 2 to kolejny produkt, który był przetestowany przez profesjonalnych graczy. Podkładka ta jest nieco mniejsza od swojej poprzedniczki. Jej wymiary to 255 x 355 milimetrów.

Logitech G640

Ta podkładka została stworzona przez firmę specjalizującą się w produkcji gadżetów do komputerów. Nic więc dziwnego, że producent podczas jej produkcji zastosował specjalny trick, polegający na pełnej obróbce cieplnej w temperaturze 200 stopni Celsjusza. Dzięki temu zaskakującemu rozwiązaniu, podkładka ta nie ślizga się, jednocześnie oferując maksimum dokładności.

Roccat Hiro

W tej podkładce zastosowano technologię pokrywania gumy silikonem. Celem tego zabiegu ma być jeszcze większa stabilność myszki, nawet podczas bardzo aktywnej rozgrywki. Oprócz tego w produkcie zastosowano specjalne, zaokrąglone krawędzie. Dzięki tej prostej metodzie, podkładka nie niszczy się aż tak szybko.

Podsumowując, podkładka do gry może i nie jest tak istotna jak dobry komputer, ale to od niej zależy komfort prowadzenia rozgrywki i jej dokładność. Razem z myszką musi ona tworzyć jednolitą całość, która sprosta każdym wymaganiom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here