Jaki model głośnika bluetooth kupić?

Jeżeli chcemy wybrać się za miasto i odpocząć to dobrym pomysłem będzie zabranie ze sobą dobrego sprzętu muzycznego. Dobra muzyka uprzyjemni nam relaks na łonie przyrody. Jakie urządzenia warto ze sobą zabrać? Powinniśmy wziąć bezprzewodowego głośnika Bluetooth, który będzie posiadał baterię oraz solidne głośniki. Jaki model głośnika bluetooth kupić?

Klipsch Groove

Ten model głośnika jest przeznaczony dla fanów metalu czy też groove metalu, którzy lubią mocne dźwięki. Sprzęt ten jest niewielkich rozmiarów 116 x 140 x 65 mm o masie niemalże kilograma. Dobrej, jakości głośnik 75 mm oraz wzmacniacz zapewnią dobrą muzykę.
Model ten posiada także wbudowany akumulator 2200 mAh, który starcza na 8 godzin słuchania muzyki. Głośnik połączony jest bezprzewodowo (łączność Bluetooth) oraz przewodowo za pomocą kabla JACK przez port AUX. Cena głośnika to 669 zł. Doskonale sprawdza się w domu (podłączony przez komputer) a także w terenie (bezpośrednio ze smartfonu, tabletu czy laptopa).

JBL Pulse 2

JBL Pulse 2 to znana marka produkująca głośniki które posiadają ekran z diodami Led. Podczas grania utworów nasz sprzęt rozświetli się różnobarwnymi światłami w rytm muzyki. Wyposażony jest także w niezwykle pojemny akumulator o pojemności aż 6000 mAh, dzięki czemu możemy słuchać muzyki aż przez 10 godzin. Dobrej, jakości głośnik 45mm, który jest odporny na wodę. Jest to ważne szczególnie wtedy, gdy relaksujemy się nad rzeką. Połączony jest za pomocą Bluetooth a jego masa nie przekracza 0,8kg. Ten głośnik kosztuje 799zł.

Harman/Kardon Esquire Mini

Głośnik ten jest niewielkich rozmiarów posiadający baterię o pojemności 2000 mAh, dzięki czemu możemy przez 8 godzin odtwarzać muzykę. Model ten oferuję dźwięk w bardzo wysokiej, jakości z pasmem nisko tonowym, Wykonany jest ze skóry, szczotkowanego aluminium oraz ceramiki. Dbałość wykonania sprawia, że doskonale nadaje się on nie tylko na dworze, ale także i na biurku. Cena tego modelu głośnika to 450 zł.

BOSE SoundLink Mini Bluetooth II

Jest doskonały dla osób, które lubią mocne brzmienia. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że możemy chwycić go jedną ręką. Posiada wbudowany akumulator, który stacza na 10 godzin słuchania muzyki. Musi być jednak połączony przez złącze USB. W innym przypadku czas ten ulegnie znaczącemu skróceniu. Za ten głośnik musimy dać 844 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here