Nawet jeśli planujesz w wakacje wyruszyć w podróż dookoła świata, to na pewno przyjdą takie momenty, kiedy będziesz chciał pobyć sam na sam ze swoim komputerem i spędzić czas z dobrą grą.

Na portalu bananki.pl znajdziesz to, czego szukasz – włącznie z prawdziwym wakacyjnym hitem, czyli World of Tanks! (https://www.bananki.pl/gry/world-of-tanks-4/)

Jak się zostaje championem gier

Mówi się, że to, co jest na każdego, jest dla nikogo. Przeważnie za teoria się sprawdza, jednak WOT stanowi wyjątek na potwierdzenie tej reguły. Dlaczego? Przede wszystkim World of Tanks jest grą, która zachwyca ludzi w każdym wieku i… niemal na całym świecie. WOT to rozrywka typu MMO, której fabuła skupia się na pancernych bitwach między graczami. Do wykorzystania mamy wiele modeli wozów bojowych – wiele z nich to „rekonstrukcje” pojazdów, jakie były wykorzystywane podczas prawdziwych europejskich konfliktów zbrojnych. WOT jest więc prawdziwą gratką dla osób zainteresowanych historią, ale niechcących uczyć się jej jedynie z opasłych podręczników. Poza czołgami, gracze mogą używać samobieżnej artylerii oraz niszczycieli, dzięki którym możemy zniszczyć pojazdy naszych przeciwników. Co ciekawe, WOT umożliwia również niszczenie niektórych elementów otocznia, dzięki czemu rozgrywka staje się bardziej dynamiczna i realistyczna.

Graj tak jak lubisz!

Kolejnym atutem World of Tanks jest ilość trybów rozgrywki – gracze mogą wybrać bitwę losową, wojnę klanów, kompanię czy bitwę drużynową. W miarę upływu czasu będziemy otrzymywali dostęp do coraz ciekawszych i groźniejszych maszyn, dzięki którym szala zwycięstwa będzie przechylała się na naszą stronę. Możemy także ulepszać swoje czołgi. Tytuł cieszy się niebywałą popularnością – to właśnie do WOTa należy rekord Guinnessa w największej ilości jednocześnie zalogowanych graczy MMO! Nie ma w tym niczego dziwnego – w końcu wiele osób, oczarowanych niezwykłym światem militariów i lubiących rywalizację, zaprasza do gry swoich przyjaciół, by następnie razem tworzyć klany i sojusze. W jedności siła! World of Tanks jest nieustannie rozwijany przez swoich twórców. Co jakiś czas gracze mogą cieszyć się nowymi czołgami, mapami czy trybami rozgrywki – kto wie, jakimi udoskonaleniami gra zaskoczy nas w przyszłości…?

Bananowy Song gejmera

No dobrze, ale dlaczego mam grać w gry poprzez portal bananki.pl? To bardzo proste – ponieważ zwyczajnie Ci się to opłaci. Jak to możliwe? Bananki umożliwiają zarabianie na graniu w gry! Kiedy zarejestrujesz się na portalu (co nie zajmie Ci więcej, niż kilka minut), Twoim oczom ukaże się bogactwo najróżniejszych gier. Znajdziesz tam zarówno bardzo popularne tytuły, jak i nowe gry, które nie mają jeszcze szerokiego grona odbiorców. Spośród dziesiątek strzelanek, gier strategicznych i RPG będziesz mógł wybierać te, które przykuwają Twoją uwagę. Podczas rozgrywki będziesz wykonywać różne misje i zadania. Kiedy uda Ci się sprostać wyzwaniu, otrzymasz zapłatę w postaci wirtualnej waluty, nazywanej „banankami”. Następnie będziesz mógł wymienić swoje bananki na różne ciekawe rzeczy: od dodatków do różnych gier, po najwyższej jakości sprzęt dla graczy. Już nikt nigdy nie będzie mógł zarzucić Ci, że grasz w gry, zamiast „wziąć się do roboty” – przecież na „Banankach” łączy się przyjemne z pożytecznym!

World of Tanks z pewnością zasługuje na miano najlepszej gry na wakacje, a portal bananki.pl – najlepszej strony dla miłośników gier online. Ciesz się zatem wakacjami i… łącz najlepsze z najlepszym!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here