Pokrowiec do LG K51s

0
2693

Każdy posiadacz mobilnego urządzenia jakim jest smartfon powinien zadbać o jego ochronę. Posiadając nowy telefon LG K51s lub planując jego zakup nie zapomnij o odpowiednim pokrowcu ochronnym. Jest wiele rodzai pokrowców: silikonowe, z klapką, wodoodporne, sportowe, kabury do paska lub rowerowe. Każde z nich posiada wiele zalet oraz pełni odpowiedni funkcje. Wybór odpowiedniego etui to nie lada wyzwanie i zależy od użytkownika.

Pokrowce silikonowe są idealne na co dzień gdy często korzystamy z telefonu i gdy lubimy mieć ciągły podgląd na przychodzące połączenia lub powiadomienia z różnych aplikacji. Są one wykonane z tworzywa sztucznego często ze silikonu który ma właściwości antypoślizgowe dzięki temu LG K51s będzie pewniej leżał w dłoni niż bez pokrowca. Elastyczny i giętki materiał tworzy amortyzację doskonałą, nie ulegając odkształceniom. Futerały te są smukłe co zadowala wielu użytkowników którzy chcą zachować smukłość telefonu. Ciekawym rozwiązaniem są nakładki przeźroczyste, które są prawie niewidoczne, a jednak pełnią ochronę przez uszkodzeniami.

Wśród oprawek na tył wyróżnić należy pokrowce pancerne na LG K51s, które cieszą się dużą popularnością. Często składają się z kilku warstw oraz posiadają wzmocnienia na krawędziach oraz rogach co świetnie ochroni podczas upadku. Będą idealne dla osób  których codzienna praca albo prowadzony styl życia może narazić smartfon na uszkodzenia.

Innym rodzajem pokrowców do modelu LG K51s są pokrowce magnetyczną z klapką. Ten rodzaj ochrony pozwala na zabezpieczenie wyświetlacza jak również tylnej części smartfona. Futerały występować mogą z klapką w dół lub otwieraną w sposób książkowy. Zapewnią one bardziej elegancki i stylowy wygląd smartfona dzięki temu, że pokryte zostały materiałami imitującymi skórę.

etui LG K51s

Znajdują się wśród nich etui biznesowe, etui portfelowe, etui męskie, etui damskie, etui skórzane, etui skóropodobne, etui z klapką magnetyczną.

Pokrowce zamykane na klapkę zwiększają nieznacznie rozmiary telefonu, ale za to pełnią kompleksową ochronę smartfona. Etui na klapkę często posiadają wewnętrzne kieszonki na dokumenty lub wizytówki. Możliwe jest także ułożenie telefonu w pozycji poziomej dzięki składanej tylnej części. Pozwoli ona na komfortowe oglądanie ulubionych filmików lub teledysków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here