Etui dla Samsung Galaxy A30s

0
3739

Jeżeli cenisz sobie stylowy design w parze z wygodą podczas użytkowania a przy tym nie chcesz przepłacać to Samsung Galaxy A30s jest właśnie dla Ciebie. Oczywiście wygląd zewnętrzny jest ważny – zaokrąglone krawędzie pozwalają na wygodne trzymanie w dłoni, a ciekawa kolorystyka obudowy nadaje mi efektownego looku. Jednak wygląd to nie wszystko i w przypadku telefonów liczy się także to, co kryją w środku.

Potrójny aparat główny, świetny aparat do zdjęć selfie i szereg ciekawych aplikacji do zdjęć to jedne z zalet Galaxy A30s. Wyświetlacz Super Amoled to nie tylko komfort podczas standardowego korzystania ze smartfona. To także niezwykłe doznania podczas gier lub oglądania filmów. System Dolby Atmos zapewnia natomiast fantastyczną jakość dźwięku. Niezwykle ważna jest także bateria i to jak długo możemy na niej korzystać z telefonu. W tym modelu znajdziesz baterię o pojemności 4000 mAh z możliwością szybkiego ładowania. To tylko kilka ciekawych rozwiązań jakie zastosowano w tym urządzeniu ale i tak sporo, aby wiedzieć, że A30s zadowoli sporą część użytkowników telefonów komórkowych.

Wspomniana została już wcześniej stylowa obudowa. Wykonana została naprawdę w interesujący sposób. Z jednej strony szkoda by uległa uszkodzeniu a z drugiej żal zakrywać coś, co tak świetnie wygląda. Nie musisz jednak całkowicie rezygnować z etui ochronnego. Na szczęście dostępne są nakładki na tył, które są w całości przeźroczyste. Będą więc chronić obudowę nie odbierając jej przy tym niesamowitego wyglądu.

Oczywiście transparentne nakładki to tylko niewielka część pokrowców jakie są dostępne w sprzedaży. Pozostając w temacie etui na tył to z pewnością zainteresują one osoby, które chcą mieć szybki dostęp do wyświetlacza. Bardzo często wykonane są one z cienkich i elastycznych materiałów silikonowych. Po założeniu na obudowę nie zwiększają one odczuwalnie jej wymiarów. Dostępne są tutaj przeróżne wersje kolorystyczne. Oprawki mają także różne wykończenia. Mogą być brokatowe lub zróżnymi delikatnymi aplikacjami i wiele innych wariantów. Dostępne są także case typu pancernego. Nie są już one takie cienkie i delikatne, często składają się z kilku warstw przez co stają się bardziej masywne.

futerały z klapką

Są jeszcze futerały z klapką. Zapewniają one ochronę telefonu w całości. Umieszczony zostaje w dedykowanej ramce, która stabilnie utrzymuje go wewnątrz. Stanowi ona jednocześnie ochronę boków i tyłu obudowy. Klapka zabezpiecza ekran. Oprócz funkcji ochronnej kabury posiadają także kilka innych udogodnień. Jednym z nich są niewielkie kieszonki w których można schować karty płatnicze oraz inne dokumenty. Pokrowce z klapką mogą być zamykane do dołu lub do boku. Etui otwierane do boku, często określa się to jako otwieranie książkowe mogą także pełnić rolę podstawki.

Zarówno w kwestii nakładek na tył jak i futerałów z klapką trzeba zaznaczyć, że są to etui ochronne dedykowane tylko i wyłącznie do Galaxy A30s. Wszystkie wyposażone są w specjalne otwory na złącza i aparat oraz osłonki na przyciski. Takie rozwiązanie pozwala na wygodne korzystanie z telefonu bez konieczności wyjmowania go z pokrowca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here